judo SKP
Klub Tabulky s kategoriemi
Array ( ) -- Array --
Základna:   Rok:
Pořadí Jméno Kategorie Body Zápasů Výhry Úspěšnost Výkonnost Aktivita BodyNA

Benjamínci

1.Ruprecht MatějBenjamínci296201890.0%170.00296
2.Jež MartinBenjamínci198171058.8%126.80198
3.Lekki OliverBenjamínci149161062.5%126.50149
4.Kubíček AntonínBenjamínci13110880.0%120.00131
5.Křivá KarolínaBenjamínci756466.7%90.7075
6.Stonišová KarolínaBenjamínci588337.5%69.5058
7.Dobešová LucieBenjamínci386116.7%40.7038
8.Ivančevič NikolinaBenjamínci33500.0%20.0033
9.Vaculík JiříBenjamínci336350.0%74.0033
10.Ruprechtová IzabelaBenjamínci30000.0%0.0030
11.Lajgot DavidBenjamínci284125.0%41.0028
12.Vala AlexBenjamínci23400.0%16.0023
13.Sosnar VojtěchBenjamínci20000.0%0.0020
14.Lajgotová AdélaBenjamínci20000.0%0.0020
15.Řezníček ŠimonBenjamínci20000.0%0.0020
16.Kunc MartinBenjamínci20000.0%0.0020
17.Pastor AntonínBenjamínci20400.0%16.0020
18.Pištěk JanBenjamínci20000.0%0.0020
19.Karkošková LadaBenjamínci20000.0%0.0020
20.Bařinová AliceBenjamínci204250.0%66.0020
21.Kohut RichardBenjamínci20000.0%0.0020
22.Hrtoňova TerezaBenjamínci20000.0%0.0020
23.Strachotta PetrBenjamínci20000.0%0.0020
24.Zbochová AnetaBenjamínci202150.0%58.0020
25.Honěk JanBenjamínci20000.0%0.0020
26.Řezníčková EmaBenjamínci20000.0%0.0020
27.Baran MatyášBenjamínci20000.0%0.0020
28.Dedková VanesaBenjamínci202150.0%58.0020
29.Ochman KryštofBenjamínci20000.0%0.0020
30.Schenková MarieBenjamínci202150.0%58.0020
31.Rangel JanBenjamínci20000.0%0.0020
32.Typovský KryštofBenjamínci20000.0%0.0020
33.Čuda JakubBenjamínci10200.0%8.0010
34.Janík TomášBenjamínci10300.0%12.0010
35.Kubačák FrantišekBenjamínci4200.0%8.004
36.Foldyna OndřejBenjamínci3400.0%16.003
37.Veverka TomášBenjamínci0000.0%0.000
38.Janošík RaulBenjamínci0000.0%0.000
39.Wczelka ŠtěpánBenjamínci0000.0%0.000
40.Kudriovská ZuzanaBenjamínci0000.0%0.000
41.Zajacová NicolBenjamínci0000.0%0.000

Mladší žáci

1.Jančíková MonikaMladší žáci435282278.6%190.60435
2.Rusňák AdamMladší žáci424302273.3%193.30424
3.Tragan OliverMladší žáci394302480.0%200.00394
4.Ramíková AndreaMladší žáci200191368.4%144.40200
5.Klepáč VáclavMladší žáci183211361.9%145.90183
6.Bortel VojtěchMladší žáci17515960.0%120.00175
7.Weissman LukášMladší žáci12313646.2%98.20123
8.Danková AmálieMladší žáci10113215.4%67.40101
9.Kohut OliverMladší žáci949333.3%69.3094
10.Franek EduardMladší žáci706233.3%57.3070
11.Ochman AntonínMladší žáci604375.0%91.0060
12.Křivý PavelMladší žáci454250.0%66.0045
13.Kochová KateřinaMladší žáci43500.0%20.0043
14.Matzner PavelMladší žáci404250.0%66.0040
15.Gajda VojtěchMladší žáci253266.7%78.7025
16.Typovská JuditaMladší žáci20000.0%0.0020
17.Karkoška OndřejMladší žáci20000.0%0.0020
18.Hoňková SáraMladší žáci20000.0%0.0020
19.Bártková JolanaMladší žáci20000.0%0.0020
20.Kurka VilémMladší žáci186116.7%40.7018
21.Vašut JanMladší žáci10200.0%8.0010
22.Bařina OndřejMladší žáci4200.0%8.004
23.Kováč AdamMladší žáci4200.0%8.004

Starší žáci

1.Ramík VojtěchStarší žáci255191578.9%154.90255
2.Pěnkava PetrStarší žáci230151066.7%126.70230
3.Menšík OndřejStarší žáci1907685.7%113.70190
4.Davídková AdélaStarší žáci14814642.9%98.90148
5.Pollák JanStarší žáci1007457.1%85.10100
6.Žálková MagdalénaStarší žáci436116.7%40.7043
7.Franek RobinStarší žáci40300.0%12.0040
8.Švrčková DenisaStarší žáci235120.0%40.0023
9.Typovská AnetaStarší žáci20000.0%0.0020
10.Jandek JakubStarší žáci15000.0%0.0150
11.Ochman ŠimonStarší žáci10300.0%12.0010
12.Gajda JanStarší žáci10200.0%8.0010
13.Mandys JakubStarší žáci4200.0%8.004
14.Pastorová BarboraStarší žáci3300.0%12.003

Dorost

1.Kalenská BarboraDorost403211466.7%150.715388
2.Zicho AlešDorost958450.0%82.0095
3.Kapsia VáclavDorost938225.0%57.01578
4.Kočí IvetaDorost838450.0%82.0083
5.Bortel OndřejDorost707457.1%85.1070
6.Kapsia StanislavDorost689111.1%47.11553
7.Žídek AdamDorost25200.0%8.0025
8.Zlý DanielDorost203133.3%45.3020
9.Jurečková VendulaDorost5100.0%4.005
10.Možíšová BarboraDorost5100.0%4.005
11.Majdlochová NatálieDorost5200.0%8.005

Junioři

1.Kubíček LuděkJunioři24314964.3%120.315228
2.Kubíčková KarolínaJunioři17533100.0%112.015160

Dorost

1.Kubíčková EliškaDorost1306466.7%90.715115

Junioři

1.Pavlas TomášJunioři955480.0%100.01580
2.Gregušová SimonaJunioři60200.0%8.01545
3.Kisza KamilJunioři40100.0%4.01525
4.Hronek VojtěchJunioři15000.0%0.0150
5.Ochman MatyášJunioři10200.0%8.0010

Dospělí

1.Jančík RomanDospělí0000.0%0.000

Kalendář akcí

<< Květen 2020 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
111214151617
18192021222324
25262728293031

Sponzoři

Banner
Banner
Banner
Banner

SKP na facebooku